Mekanı nasıl kullanabilirsiniz?

12049261_1637385083178003_4280766641858518797_n“Dünyada Mekan harika bir fikir ama tam olarak ne için kullanacağımı anlamadım” mı diyorsunuz?

İşiniz düzenli değil ve evde mi çalışıyorsunuz? Evde çalışırken pijamanızı çıkarmaya üşendiğiniz için, bir kahve daha yapayım, şu gazeteye de bakayım derken bir bakıyorsunuz öğlen mi olmuş?

Keşke çalışırken mola verdiğimde etrafta sohbet edebilecek aynı dertlere sahip insanlar olsa mı diyorsunuz? Dünyada Mekan’ı ofis gibi kullanabilir, evden çıkma bahaneniz yapabilirsiniz. Kocaman bir çalışma masamız, internetimiz, çayımız, kahvemiz var. 12:00-17:00 arası sessiz çalışma saatlerimiz

İşi aldığım kişilere işin son halini göstermem lazım, ortak bir çalışma yapıyorum, diğer arkadaşlarla buluşmam lazım, iş almaya çalışıyorum protfolyo göstermem lazım, iki üç kişilik bir toplantımız var ama kafede ya da evde buluşmak ciddiyetsiz oluyor, evde bulaşıklar dağ gibi, yerler toz içinde mi diyorsunuz? Dünyada Mekan’ı 17:00-19:00 saatleri arasında kolektif ve sesli çalışmalar için kullanabilirsiniz.

Şöyle bir toplantı için mekana ihtiyacımız var, böyle bir film gösterimi yapmak istiyoruz, mesela bir deneyim paylaşımı atölyesi yapsak ne güzel olur mu diyorsunuz? Mekanı saat 19:00 sonrası toplantılar ve etkinlikler için kullanabilir, görevli arkadaşımıza mekanda danışabilir ya da bize buradan ulaşarak mekanın uygun olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Dünyada Mekan Pazartesi, Salı, Perşembe, Cuma saat 12:00-19.00 saatleri arası, Çarşamba günleri 12:00-16:00 saatleri arası açık.

Kullanım, çay, kahve ücretsiz ancak destek olmak isterseniz aylık giderlerimize nasıl katkı sağlayabileceğinizi mekandaki görevli arkadaşlara sorarak öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s